آخر هفته به یاد ماندنی

- آخر هفته خوبی بود بلاخره تونستم بر تنبلیم غلبه کنم و برم برای تمدیدپاسپورت عکس بگیرم ، تو تابستون که هوا دیر تاریک می شد هر هفته موکول کردمبه هفته بعد .

- برای خرید با کارتهای خرید رفته بودم یه فروشگاهی ، فروشنده گفت شماخانوما چرا همه کارهاتون رو موکول می کنید به دقیقه آخر ( از کجا می دونستاین کارمم گذاشتم لحظه آخر ، چون کارتها یک هفته بیشتر اعتبار نداشتن)

- ووووووووووووووو به همراه دوستهای قدیمیم که آخرین باری که با هم رفتهبودیم تئاتر ازش 10 سال می گذشت ، یک عصر با هوای عالی ، فضای آرام تالاروحدت ، انتظار برای رسیدن دوستان ، دیدن دوباره دوستان ، صحبت از خاطراتگذشته و کلی خندیدن ، عکس گرفتن ،  همه اینها یک پنجشنبه به خاطر موندنی روخلق کرد .

تئائر  " شاخه نبات    ما رو برد به دوران دانشگاه و 4 واحد نمایشنامه با دکتر یگانه "، باید می رفتم نمایشی رو می دیدم و نقدی بر اون می نوشتیم و صنعتهای ادبی که در داستان بکار رفته بود رو پیدا می کردیم ...روزهای خوبی بود

شاخه نبات رو بهتون توصیه می کنیم ، شاخه نبات اقتباسی از " موش و گربه " عبید زاکانی بود ، یک تئاتر ایرانی ، با داستانی ایرانی ، موسیقی ایرانی که مخاطب ایرانی را به خوبی جذب کرده بود ، واکنش به موقع تماشاچیان با تشویقهایشان گویای این بود که با نمایش با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کرده است ...برخی از بازیگران نمایش عبارتند از سید رضا علوی (کوچول)، تینو صالحی (گربه سفید ابلق)، شیده شمسایی نسیم تاجی (شاخ نبات)، امیر کربلایی زاده (چاقول)، رضا افشار (گربه سیاه و سفید)، کیانا اطهری نژاد (موجود خیالی). (جگرگوش).

یک تماشاچی خردسال هم بود که ریز ریز به تکه های خنده دار می خندید و وقتی گربه یکی از موشها را شکار می کرد ، از صمیم قلب می گفت " آخخخخخخخخییییی ، که در انتهای نمایش خسته شده بود .لبخند

/ 1 نظر / 27 بازدید
فرا

تا باشه از این آخر هفته‌های خوب و دوستای قدیمی باشه [لبخند] همیشه به شادی [لبخند]